LED Лампи HB4 CANBUS Q7 160W 17000Lm 6000K світлодіодні автомобільні з обманкою
1 535 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: Q7_HB4
- +380 (95) 591-91-08Дмитро
Комплект оригінальних автомобільних LED ламп "AVT CANBUS HB4-Q7" преміум сегмента
Представляємо комплект оригінальних автомобільних LED ламп "AVT CANBUS HB4-Q7". Це дійсно преміум сегмент: дуже яскраві та якісні світлодіодні лампи, що є найкращою альтернативою застарілим галогенним лампочкам.
Лампи оснащені вбудованою системою обходу бортового комп'ютера (обманкою) Canbus. Джерелом світла служать 6-кристалічні модульні керамічні чіпи CSP (Корея), розташовані з обох боків лампи на мідній підкладці, які допомагають побачити на дорозі більше.
Характеристики та система охолодження
Технічні параметри
Робоча напруга: 12-24 Вольт
Canbus (обманка): Так
Потужність: 80 Ватт
Світловий потік: 17000 Lm
Колірна температура: 6000К
Тип світлового випромінювача: 6 кристалічні модульні керамічні чіпи CSP3570 (Корея)
Цоколь: HB4 (9006)
Ефективне охолодження
Особливістю конструкції є гібридна система охолодження: міцний корпус-радіатор та високошвидкісний вбудований кулер (активний тип охолодження).
Система розсіювання тепла ефективно відводить жар від елементів, що нагріваються, і одночасно забезпечує помірний прогрів скла фари, що є важливою перевагою при експлуатації автомобіля в зимовий період.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | TurboLED |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 17000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Джерело світла | Діоди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 535 ₴/комплект











