LED Лампи HB4 19600Lm/90W. Світлодіодні яскраві авто лампи Cyclone Type-47 9006 (HB4)
828 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: TYPE47_HB4
- +380 (95) 591-91-08Дмитро
Комплект оригінальних автомобільних LED ламп "Cyclone Type-47 HB4 (9006)"
Представляємо комплект оригінальних автомобільних LED ламп "Cyclone Type-47 HB4 (9006)" з гарантією 1 рік. Ці нові, яскраві та технологічні світлодіодні лампи є найкращою альтернативою застарілим галогенним лампочкам.
Завдяки невеликому універсальному розміру лампи легко встановлюються в будь-які фари без необхідності їх розбирання. Джерелом світла служать високоякісні чіпи CREE light source technology, розміщені по обидва боки лампи на мідній підкладці.
Характеристики та система охолодження
Технічні параметри
Світловий потік: 9800 Lm в одній лампі (19600 Lm комплект)
Температура кольору: 5500K
Тип цоколя: HB4 (9006)
Тип LED елемента: CREE light source technology
Потужність: 45W в одній лампі (90W комплект)
Робоча напруга: 9-32V
Ефективне охолодження
Особливістю конструкції є гібридна система охолодження: міцний корпус-радіатор та високошвидкісний кулер (активний тип охолодження).
Система розсіювання тепла не тільки ефективно відводить жар від нагрівальних елементів, але й одночасно забезпечує помірний прогрів скла фари, що є важливою перевагою при експлуатації автомобіля в зимовий період.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 19600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | HB4 |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 828 ₴/комплект








