


LED Лампи H11 19600Lm/90W. Світлодіодні яскраві авто лампи Cyclone Type-47 H11
828 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: TYPE47_H11
- +380 (95) 591-91-08Дмитро
Комплект оригінальних автомобільних LED ламп "Cyclone Type-47 H11"
Гарантія 1 рік!
Нові, яскраві та технологічні світлодіодні лампи з цоколем H11 – найкраща альтернатива застарілим галогенним лампочкам. Невеликий розмір ламп робить їх універсальними і дозволяє розмістити в будь-яких фарах без необхідності їх розбирання.
Ключові технології та джерело світла
Джерелом світла в LED лампах Cyclone Type-47 H11 виступають сучасні чіпи CREE light source technology, які встановлені по обидва боки лампи на мідній підкладці, що забезпечує високу ефективність та довговічність.
Ефективна система охолодження
Особливістю конструкції є продуманий корпус-радіатор та високошвидкісний кулер (активне охолодження). Система розсіювання тепла не тільки ефективно відводить жар від нагрівальних елементів, але й одночасно забезпечує помірний прогрів скла фари, що є важливою перевагою під час експлуатації автомобіля в зимовий період.
Технічні характеристики Cyclone Type-47 H11
Детальні параметри продукту:
Світловий потік: 9800 Lm в одній лампі (сумарно 19600 Lm за комплект)
Температура кольору: 5500K (чисте біле світло)
Тип цоколя: H11
Тип LED елемента: CREE light source technology
Тип охолодження: Активний (радіатор із вентилятором)
Тип драйвера: Внутрішній біполярний
Потужність: 45W в одній лампі (сумарно 90W за комплект)
Робоча напруга: 9-32V (підходить для більшості легкових та вантажних авто)
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 19600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Джерело світла | Діоди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 828 ₴/комплект


