ДХО CREE 12LED 2в1 з функцією повороту CAN BUS (немає помилок, цоколь 1156-180°, BA15S, P21W)
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: DRL12LED_CREE_1156TURN
- +380 (95) 591-91-08Дмитро
ДХО CREE 12LED 2в1 з функцією повороту CAN BUS (немає помилок, цоколь 1156-180°, BA15S, P21W)
Світлодіодні лампи другого покоління з функцією денних ходових вогнів (ДХО) та поворотників стануть чудовим рішенням для тих, хто хоче встановити ДХО без розбору фар. Вони мають постійне яскраве біле світіння (6500К) відповідно до всіх правил, а при включенні повороту починають динамічно блимати помаранчевим кольором.
Переваги та особливості підключення
Ці лампочки ставляться замість штатних ламп передніх поворотників з прозорими стеклами та цоколем BA15S (він же P21W, з паралельними контактами 180°). Вони розроблені з урахуванням сучасних вимог автомобільної електроніки.
CAN BUS Ready: Наявність вбудованої "обманки" та навантажувальних резисторів запобігає появі помилок на панелі приладів та забезпечує коректну частоту блимання, як у звичайних ламп.
Проста установка: Не змінюють зовнішній вигляд автомобіля та підключаються без втручання в штатну проводку.
Енергоефективність: Споживають набагато менше електроенергії, порівняно з ближнім або дальнім світлом.
Яскравий сигнал: Роблять сигнал повороту помітнішим та ефективнішим.
Ефективний світлорозподіл: Денні ходові вогні в поворотнику мають продуманий світлорозподіл.
Технічні характеристики
Система ДХО та поворотник в одній лампі виготовлена із застосуванням передових технологій автомобільного освітлення, має вбудований стабілізатор та реле.
Тип цоколя: 1156 P21W - BA15S
Робоча напруга: 12-16 Вольт
Тип діода: 3535 CREE
Кількість світлодіодів: 12 smd
Потужність споживана: 6/21 Ватт
Світловий потік: Білий – 680 лм / Жовтий – 340 лм
Температура світіння ДХО: 6500 Кельвін
Матеріал: Алюміній
Робоча температура: від -50 до +70°С
Комплектація
2 х світлодіодні лампи ДХО в поворотники
2 х навантажувальних резистора
Комплект проводки підключення
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | BA15S |
| Виробник | TurboLED |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Функціональне призначення | Передні покажчики поворотів, Денні ходові вогні |
| Світловий потік | 680 лм |
| Колір світіння | Жовтий/Білий |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | P21W |
| Джерело світла | Діоди |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 749 ₴








